Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

TADİLAT TEMİZLİĞİ

 Tadilat Temizliği

Tadilat öncesi temizlik ve özellikle tadilat sonrası temizlik, diğer temizlik hizmetlerine nazaran daha fazla özen ve dikkat istemektedir. Tadilatların çoğunluğu kullanımda olan mekanlarda olduğu için öncelikle mekanda bulunan malzemelerin, temizlik esnasında kullanılacak olan farklı Ph değerlerine sahip ilaçlardan korunması lazımdır.  Biz Antalya Berat Temizlik Hizmetleri olarak hizmetimizi sunmadan önce mutlaka, sizin için önem arzeden eşyaların zarar görmemesi için yerlerini değiştirerek, ambalajlayarak veya sizin uygun görececeğiniz bir teknikle koruma altına alarak hizmet vermekteyiz. Bu tür hizmetlerin çoğunluğu ticari mekanlar olduğu için zamanında ve kaliteli temizlik fazlasıyla önemlidir. Zamanla yarışmak bizim için sorun değil, istemiş olduğunuz süreye göre ekip ve ekipman hazırlamak kaydıyla hizmet vermekteyiz.  

Tadilat Temizliği Sahip olunan ev, ofis ve benzeri yaşam alanlarında ihtiyaca göre tadilat kaçınılmaz olmaktadır. Tadilat sonrasında da temizlik kaçınılmaz olmaktadır. Çünkü tadilat yapılırken kırım, döküm, montaj, badana ve boya işlemleri kaçınılmazdır. Bu da doğal olarak kirlilik demektir. Şirketimiz, tadilat temizliği hizmetini profesyonel personeli ile gerçekleştirmektedir ve temizliğin ardından ortam sağlıklı bir görüntüye kavuşmaktadır. Tadilatlar, kiracının evden ayrılmasından sonra ya da bir evin satın alınmasının ardından yapılabilmektedir. Ayrıca yaşamın bulunduğu mekanlarda da tadilatın yapılması gerekebilmektedir. Örneğin mekanın boyanması, doğalgaz için tesisat döşemesi, elektrik ve su tesisatlarının yenilenmesi, pencerelerin değiştirilmesi gibi nedenler, tadilat kapsamındadır ve bu işlemler sırasında mekanın kirlenmesi kaçınılmazdır. Tadilatı gerçekleştiren firma çalışanları işlerini titizlikle yerine getirse de çevrenin kirlenmemesi mümkün değildir.

Tadilatın ardından detaylı bir temizlik gereklidir. Şirketimiz, tadilat temizliği hizmetini sunarken en küçük bir noktayı bile atlamamaktadır. Bu temizlik türü zor bir türdür. Kimi zaman gözle görülmesi mümkün olmayan tozların ya da boya kalıntıların beklenmedik yerlere işlemesi kaçınılmazdır. Bu gibi durumlarda uzman temizlikçilerden destek alınmalıdır. Şirketimiz, her türlü temizlik konusunda bilgili ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Tadilat sonrasında sunulan temizlik hizmetini insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri ile gerçekleştiren şirketimiz, modern teknolojileri kullanmaktadır.

Tadilat öncesi ve sonrası temizlik, diğer temizlik işlemlerinden çok daha titiz yapılmalıdır. Tadilatların çoğu da yaşamın bulunduğu mekanlarda yapılmaktadır. Bunun için mekanda kullanılan tüm eşyaların temizlik sırasında kullanılacak olan ilaçlardan korunması gereklidir. Temizlik şirketimiz, tadilat temizliği hizmetini sunmadan önce önemli olan eşyaların zarar görmemesi için yerlerini değiştirmekte, ambalajlayarak ya da eşya sahibin görebileceği bir teknik kullanarak koruma altına almaktadır. Böylece tüm eşyaların temizlik sırasında kullanılan temizlik ürünlerinden korunması sağlanmış olmaktadır. Ürünler insan sağlığına zararlı olmayan anti bakteriyel özeliğe sahip olsa da eşyaların korunması gereklidir. Ayrıca temizliğin zamanında ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi de önemlidir. Şirketimiz, arzu edilen sürede temizlik hizmetinin bitirilmesi için ekip ve ekipman hazırlamaktadır. Bu sayede temizlik süresinin de kısa tutulması mümkün olmaktadır.

Etiketler: tadilat temizliği, tadilat sonrası temizlik, temizlik, tadilat

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik