Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI

Antalya Temizlik Firması

Temizlik Firması Profesyonel temizlik hizmetleri, sadece uzman personelin yer aydığı temizlik firması tarafından yapılabilmektedir. Firmamız, deneyimli ve donanımlı tam zamanlı temizlik personelimizle en üst düzeyde temizlik hizmeti sunmaktadır. Ev temizliği, ofis ve villa temizliği gibi tüm yaşam alanlarındaki temizlik işlemleri için personel istihdamı sağlayan firmamız, garantili çözüm sunmaktadır. Hizmetiminiz amacı, evlerde ve ofislerde güvenli ve sağlıklı çalışma ortamını sunmaktır. Bunun için kullandığımız tüm temizlik ürünleri, anti bakteriyeldir ve ürünlerimizin insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Firmamızın sunduğu ev temizliği, kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ev temizliği kadar eşyaların yeniden dizayn edilmesi de önemlidir. Ayrıca temizlikte cam ve çerçeveden zemine, koltuktan halıya, duvardan peteğe kadar tüm ayrıntılara dikkat edilmelidir.

Ofis temizliği için hizmet alınan temizlik firması, genel iş yeri temizlik hizmetini sağlamalıdır. Ofis temizliği, özellikle mesai sonrasında masaları, sandalyeleri, dolapları ve rafların temizlenmesi ile tamamlanmaktadır. Mesai saatleri içinde temizlik yapılması durumunda temizlik personelinin gürültü yapmaması da esastır. Ayrıca ofis temizliği yapılırken dezenfekte işlemi de mutlaka uygulanmalıdır. Firmamız, part-time ve full-time ofis temizliği gerçekleştirmektedir. Dış cephe cam temizliği de özenli bir çalışma gerektirmektedir. Gökdelenlerin ve plazaların cam ve dış yüzeyleri özenle ve güvenli bir şekilde temizlenmelidir. Bunun için firmamız vinç ya da asansör kullanmaktadır. Dış cephe cam temizliği yapan personelin de uzman olması gereklidir. Aksi takdirde camda çizikler meydana gelebilmekte, dış cephelerde ise korozyona neden olabilmektedir. Firmamızda cam temizliği yapan personelimiz sertifikalıdır.

Firmamız, koltuk temizliği konusunda da uzmandır. Vakumlu koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, koltuktaki kirleri ortaya çıkarmakta ve sonrasında yıkama işlemi uygulanmaktadır. Koltuk temizliği sırasında ıslak ve kuru vakumlama yapılmalı, leke sökücü uygulamalar gerçekleştirilmelidir. Firmamız, halıfleksleri de özel olarak geliştirilmiş makinelerle yıkamaktadır. İyi yıkanmayan halıfleksteki kötü koku dayanılmaz bir hale gelmektedir. Bunun için uzman desteği alınmalı, teknik altyapısı güçlü olan temizlik firmalarından hizmet alınmalıdır. Temizlik firması, cami temizliği hizmetini de sunmalıdır. İbadet yerlerinin temizliği titizlikle yapılmalıdır. Firmamız, camilerde avizeden halıya, camlardan duvara tüm cami temizlik aşamalarını özenle gerçekleştirmektedir. Cami temizliği sessizce yapılmalıdır. Çünkü temizlik sırasında cemaat rahatsız olmamalıdır. Bu nedenle hizmet alanı çevrelenmelidir.

Etiketler: temizlik firması, ev temizliği, ofis temizliği, cami temizliği, halıfleks temizliği

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik