Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

YERİNDE HALI YIKAMA

Yerinde Halı Yıkama

Antalya Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır.

Yerinden Kalkması yada Sökülmesi Mümkün Olmayan Halıların Temizlenmesine Yerinde Halı Yıkama Denir.İşyerlerinizde,Evlerinizde,Camilerde,Otellerde,Kaplama Bulunan Halıların Temizliği Ancak Yerinde Makina Sistemiyle  Yıkanması Lazımdır.Bu Halılar Zeminlere Yapışkanlarla Sabitlendiklerinden Dolayı Sökümleri Ayrı Bir Masraftır.Bu Neden den  Dolayı Antalya Halı Yıkama Konusunda İsteklerinize Yılların Tecrübesi Ve Uzman Kadromuzla Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

Yerinde Halı YIkama Hizmeti Sunulan Alanlar;

Camiler,Kuran Kursları,Oteller,İş Yerleri,Evleriniz,Depolar,Plazalar,Rezidanslar, Kullanmış Oldumuz Kimyasallarla ve Makina Ekipmalarımızla Sizlerin Mekanlarının Hİjyenik Bir Şekilde Temizliğini Yapmakla Yükümlüyüz.Antalya Halı Yıkama Sektöründe Önemli Yerlere Gelmek İçin Çaba Sarfetmekten Asla Ödün Vermiycez.Halı Temizleme Konusunda Temizliğin İçeriği Çok Öenmlidir.Berat Halı Yıkama Firması Olarak Kullanmış Oldumuz İlaçların Tamamiyle Naturel Olması Bizim İçin Çok Önemli Çünkü Bu Sizin Sağlınız İÇİn Önem Taşır.Antalya Halı Yıkama Firması Olduğumuz İçin Sizlere Profesyonel Ekipler,Halıya Özel İlaçlarımızla Siz Değerli Müşterilerimizin Halılarına Derinlemesine Bir Temizlik Uygulanmaktadır.Halı Temizleme Konusunda Artık Firmamıza Güvene Bilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Yerinde halı yıkama, duvardan duvara halılarla taşınması mümkün olmayan halıların temizliğinde sunulan bir hizmettir. Halının yerinde yıkanabilmesi için özel ekipmanlar ve özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca personel de bu hizmeti sunabilecek yeterlilikte olmalıdır. Halı yıkama fiyatları da hizmet kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yerinde yıkanması işlemi, halıların kullanım yoğunluğuna ve ne kadar kirlendiğine bağlı olarak değişebilmektedir. En sık tercih edilen yöntemler ise şampuanlama, buharla, köpükle yıkama, kuru temizleme ve bonnetle temizleme yöntemledir. Ancak yöntem ne olursa olsun şirketimiz öncelikle halıları süpürmektedir. Şampuanla sunulan hizmette halı yıkama makinası kullanılmaktadır. Bu yöntemde kullanılan şampuanlar anti bakteriyeldir. Şampuanlama işleminden sonra vakumlama uygulanmaktadır. Ancak bu yöntemin derinlemesine bir temizlik olmadığı bilinmelidir. Buharla yıkama da yüzeysel yıkama yöntemlerinden biridir ve etkilidir. Halı yıkama makinaları ile şampuan sıcak suyla karışmaktadır ve halının içine enjekte edilmektedir. Bu yöntemle mümkün olduğunca kir ve mikrop yok edilmektedir.

Köpükle yerinde halı yıkama da uygulanan bir başka yöntemdir. Bu yöntem, şampuanlamayla ile kuru temizlemenin arasındadır. Bu yöntemde su, köpükle kullanılmakta, köpük kire yapışmaktadır. Köpük halıya işlediğinde de vakum uygulanmaktadır. Şirketimiz, kuru halı temizleme yöntemini de uygulamaktadır. Bu yöntem, halının kuruması beklenmediği için ideal seçenektir. Bu yöntemde halı, temizlik tozuyla kaplanmakta, sonrasında da vakuma temizlenmektedir. Bonnetle temizleme yöntemi de halıya temizlik ürünü uygulanmasıdır. Yöntemde döner temizleyici makine kullanılmakta, emici bir ped ile de kir halıdan sökülmektedir. Bonnetle halı temizleme çoğunlukla ticari binalarda uygulanmaktadır.

Şirketimiz, yerinde halı yıkama işlemi uygularken yıkama makinelerinden yararlanmaktadır. Halı yıkama makinesinde su ve temizlik ürünü karışımını ısıtmaktadır. Bu karışım, küçük jet motorları ile halı üzerine boşaltılmaktadır. Temizleyici, kirleri bulunduğu yerden yüzeye çıkarmakta, makine de emiş özelliği ile kiri ve fazla sıvıyı çekmektedir. Günümüzde halı yıkama hizmeti sunan firmalar, halıları genellikle hafif nemli olarak bırakmakta, bu nedenle de halılar bir saatlik zaman dilimi içinde kurumaktadır. Daha güçlü olan halı yıkama makineleri ise halıyı temizlerken kurutmaktadır. Bunun için sıcak hava kullanılmaktadır. Isıtıcı ekipman sayesinde halılar, yıkama işleminin ardından kuru olarak teslim edilmektedir.

Etiketler: yerinde halı yıkama, halı yıkama, halı temizleme, kuru temizleme

Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik