Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ | 351 02 02 | ZEBRA PERDE ANTALYA

BERAT TEMİZLİK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ Berat Temizlik Zebra Perde Temizliği ile zebra perdelerinizi uzun yıllar ilk günkü hali ile kullanabilirsiniz. Berat Temizlik Zebra Perde Temizliği, mekanizma ile çalışan tüm perde sistemlerinde olduğu gibi zebra perde konusunda da profesyonel ve kaliteli temizlik hizmeti ile yanınızdadır.

 

Özel bir mekanizma sayesinde çalışan, hem tül hem kalın kumaştan oluşan çizgili yapısı ile tek ürünle birden fazla fonksiyonu yerine getiren zebra perdeler, belli aralıklarla temizlenmezlerse bir süre sonra hem görsel hem de hijyen olarak rahatsız edici duruma gelir. Kirlenmez, leke tutmaz, lekelerini kendisi temizler gibi tanıtımlarla satılan son teknoloji kumaşlarla üretilen zebra perdeler dahi zaman içinde kirlenecektir. Bu yüzden yılda en az 2 defa zebra perdelerin de sökülerek yıkanması gerekir. Ayrıca görsel olarak kirlenmese dahi hijyenik açıdan düzenli olarak temizlenmesinin gerektiği şüphesizdir. Bebekli ve çocuklu evlerde hanımların hijyene verdiği önem dikkate alındığında, zebra perdelerin belli periyotlarla yıkanması zorunludur.

 

Zebra perdeler stor perdelerden farklı bir mekanizmaya sahiptir. Stor perdelerin yıkanması için mekanizmadan ayrılması yeterli iken, zebra perdeler mekanizmalarından ayrılmadığı için bununla birlikte sökülerek yıkanmak zorundadır. Bu yüzden zebra perdelerin yıkanması için mekanizmasına zarar vermeden sökecek ve aynı şekilde yerine takacak bilgiye sahip biri gerekir.

 

Berat Temizlik Zebra Perde Temizliği olarak, zebra perdelerinizi mekanizması zarar görmeden sökerek alır, özel tesisimizde uygun deterjan ve makinelerle yıkar, hiçbir deformasyona uğramadan tertemiz yapar ve adresinize getirerek yeniden takarız. Zebra perdeler mekanizmaları ile birlikte yıkandığı için bu kısmın zarar görmemesi için çok dikkatli davranılması gerekir. Kirlerin belli bir yerde toplanmaması ve leke yapmaması için özel ürünlerle özel bir yıkama uygularız. Daha sonra özel kurutma odalarımızda asarak kurutur ve hafif nemli şekilde adresinize getirerek takarız.

 

Zebra perde yıkaması özen ve dikkat ister. Yapılacak bir hata veya yanlış temizlik maddesi seçimi perdeyi kullanılmaz hale getirebilir. Bizim zebra perde temizliği işlerimiz garantilidir. Ürünü size ilk günkü gibi pırıl pırıl ve hiçbir zarar görmeden teslim ederiz.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik