WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Kepez Halı Yıkama | 0242 351 02 02 | Antalya Kepez Koltuk Yıkama

Antalya Kepez Halı Yıkama | 0242 351 02 02 | Antalya Kepez Koltuk Yıkama

Antalya Kepez Halı Yıkama

Antalya Kepez Halı Yıkama Firmaları arasında  15 yıllık tecrübemizle Antalya'da halı temizleme işimizi sorunsuz olarak, etkin bir halde devam ettirmekteyiz.

Antalya Kepez Halı YıkamaAntalya Halı Yıkama Şirketleri arasında Antalya'da bulunan halı yıkama fabrikamızda hijyenik bir ortamda halı yıkama işlemi yapmaktayız.

Kepez  Berat Temizlik Halı Temizleme şirketiyiz. Antalya halı yıkama hizmetleri yapan firmalar sıralamasında iyi dereceler almış olmaktan mutluyuz.

Son sistem halı yıkama makinası ve birinci kalite halı yıkama şampuanı Kullanan fabrikamız profesyonel ekibiyle haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Yerinde halı yıkama yani taşınamayan yer döşeme ve duvar döşeme halılarınıda yıkamaktayız. 

Tüm halı yıkama çeşitleri ve hizmet bölgemize ait detayları incelemek için tıklaya bilirsiniz.

Antalya Kepez Koltuk  Yıkama

Antalya Kepez koltuk yıkama hizmetimiz haftanın 7 günü ev ve işyerlerine verilmektedir. Son sistem buharlı koltuk yıkama makinası ve koltuk yıkama sertifika sahibi personelimiz dilediğiniz zaman yerinde koltuk yıkama talebinize cevap vermek için hazır beklemektedir.

Koltuk yıkama hizmeti yerinde verildiği için temizlik planlaması ev ve işyeri sahiplerinin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Hafta sonu veya tatil günleri taleplerine cevap vermekteyiz.

Antalya Kepez Halı Yıkama Fiyatları

Antalya Kepez halı yıkama fiyatları günceldir. Halı yıkama fiyatları halı yıkama işlemine konu olan halının cinsine göre belirlenir. Fabrika ortamında yıkanamayan yerinde yıkama hizmetine konu olan yer döşeme ve duvar döşeme halıları diğer halılar gibi cinsine ve büyüklüğüne göre fiyatlandırılır. Yerinde halı yıkama hizmeti mutlaka keşifle planlanır.

Halı yıkama fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız veya tüm hizmetler, tüm bölgeler diğer detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Antalya Kepez Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya Konyaaltı koltuk yıkama fiyatları günceldir. Koltuk yıkama fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.