WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Muratpaşa Halı Yıkama | 242 325 99 48 | Muratpaşa Yorgan Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama | 242 325 99 48 | Muratpaşa Yorgan Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama ve Antalya Muratpaşa Koltuk Yıkama hizmetlerimiz ve hizmet detayları için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı YıkamaAntalya Muratpaşa halı yıkama, koltuk temizleme, ofis temizliği, tadilat ve mağaza temizliği  vb... çok geniş bir hizmet içeriğine sahip yıkama ve temizlik hizmet listemiz, tüm hizmetlerimiz sayfamızda mevcuttur.
Antalya Temizlik Firmaları arasında kaliteli temizlik, güven veren hijyen uygulamalrı, standartların üzerinde müşteri memnuniyeti ve hızlı bir şekilde hizmet taleblerine hızlı ve etkili bir şekilde cevap verme konularında ilk sıralarda olmanın gururunu yaşatan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz...
Antalya Muratpaşa hizmet bölgemizin tüm sınırları dahilinde aklınıza gelebilecek tüm mekan temizliklerine ilişkin detaylı bilgi alak için, iletişim numaralarıızdan bize ulaşailir veya teklif formu gönderebilirsiniz. 
 
Daire temizliği, Apartman temizliği, Dış cephe cam temizliği, Ofis temizliği, Tadilat temizliği başlıca temizlik hizmetlerimizden olup ayrıca Koltuk temizliği, Sandalye, Baza, Yatak Oturma gurubu ve tüm perde çesitleri temizliği ve buna benzer diğer yıkama ve temizlik hizmetlerimiz için dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.. Tüm hizmetlerimizde servis ücretsiz olup, temizlik zaman çizelgesini ve adrese teslim yıkamaya konu olan ürünlerinizin teslim zamanı sizin belirleyeceğiniz tarih ve saattlerde ğerçekleştirilir..

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Hizmetleri

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama hizmetlerimizin bazıları aşşağıda listelenmiştir. Halı yıkama ve diğer hizmetlerimize ilişkin detaylı bilgiyi almak için bizi araya bilirsiniz. Tüm hizmetlerimi görmek için tıklaya bilirsiniz.

 • Antalya Muratpaşa Halı Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Yerinde Halı Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Koltuk Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Stor Perde Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Perde Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Perde Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Araç Koltuk Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Yatak Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Kanepe Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Baza Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Overlok Hizmetleri

Antalya Muratapaşa Koltuk Yıkama

Antalya Muratpaşa koltuk yıkama hizmetimiz haftanın 7 günü ev ve işyerlerine verilmektedir. Son sistem buharlı koltuk yıkama makinası ve sertifika sahibi koltuk yıkama personelimiz dilediğiniz zaman yerinde koltuk yıkama talebinize cevap vermek için hazır beklemektedir.

Koltuk yıkama hizmeti yerinde verildiği için temizlik planlaması ev ve işyeri sahiplerinin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Hafta sonu veya tatil günleri taleplerine cevap vermekteyiz.

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Fiyatları

Antalya Muratpaşa halı yıkama fiyatları halı türlerine göre belirlenmektedir. Yerinde yıkama hizmeti olan yer döşeme halısı ve duvar döşeme halısı fiyatları keşif snrası belirlenmektedir. Diğer bir deyişle yerinde halı yıkama hizmeti yerinde kontrol edilerek fiyatlandırılır.

2021 Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Fiyat Listesi

Makine Halısı 8,00 TL/m²
Yün Makine Halısı 10,00 TL/m²
Shaggy Halı 10,00 TL/m²
Patchwork Halı 15,00 TL/m²
Milas Halı 15,00 TL/m²
Döşeme Altı Halı 20,00 TL/m²
Hereke Halı 20,00 TL/m²
Peluş Halı 15,00 TL/m²
Nepal Halı 15,00 TL/m²
Empera Halı 15,00 TL/m²
Bambu Halı 15,00 TL/m²
Çin Halı 35,00 TL/m²
Kaymaz Taban Halı 6,00 TL/m²
Yerinde Halı Yıkama 6,00 TL/m²
Digital Baskılı Halı 15,00 TL/m²
 

Antalya Muratpaşa Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya Muratpaşa koltuk yıkama fiyatları günceldir. Koltuk yıkama fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız veya tüm hizmetler, tüm bölgeler, gösteren hizmet bölge detay tablosunu inceleye bilirsiniz.

Arayın Temizliğin Keyfini Yaşayın...

Antalya Muratpaşa Halı Koltuk Yıkama

0 544 634 12 34  -  0 242 325 99 48

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.