WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Konyaaltı Toros Halı Yıkama

Konyaaltı Toros Halı Yıkama

Antalya Konyaaltı Toros Halı Yıkama

Antalya Konyaaltı Toros Mahallesi Halı Yıkama hizmetlerimiz büyük bir özenle her geçen gün artarak devam etmekte. Toros Halı Yıkama hizmetleri Toros Koltuk Yıkama, Perde Yıkama  ve diğer Konyaaltı Toros Temizlik Hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızda bulunan numaralardan bize taleplerinizi ilete bilirsiniz.

Konyaaltı Halı Koltuk Yıkama ve Antalya Konyaaltı Temizlik Firmaları hizmetlerimizin en uzun soluklu etablarından biri olan Toros Mahallesi halı temizleme, koltuk temizleme, perde  temizleme, yatak yorgan ve tüm temizlik hizmetinde 15. yılımızda da Antalya Halı Yıkama Piyasamız arasında önemle üzerine çalıştığımız hizmet bölgemiz olma özelliğini korumaktadır.

Toros Halı Yıkama Şirketleri hizmetlerimiz halı, koltuk, perde, yıkama tüm temizlik fiyatlarımız için tıklayın


Antalya Konyaaltı Toros Yerinde Halı Yıkama

  • (Ev, Daire, Villa, Dubleks, gibi..)

Antalya merkez ilçeler başta olmak üzere (Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Hurma, Lara...) tüm çevre semtlere ücretsiz servis ve halı yıkama hizmetimizin yanı sıra, yıkama amaçlı taşınması mümkün olmayan; halı, oturma gurubu, kanepe, baza, yatak gibi ev ekipmanlarının keşfini yapmaktayız. Keşif sonrası Yerinde halı yıkama koltuk yıkama, kanepe yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz için size en uygun olan zamanda gerçekleştirmek üzere temizlik proğramı olurturmaktayız.
 
  • (İş yeri, Ofis, Pansiyon, Yurt, Cami, Dersane, Kuran Kursu,Mağaza, Banka, Kreş, Anaokulu, gibi..)

Ticari alanlarda yerinde halı yıkama hizmetimiz yukarda açıkladığımız ticari olmayanlar gibi yerinde keşif yaparak planmaktadır. Ticari alanlarda yapılan yerinde halı yıkma temizlik ve diğer temizlik hizmetleri ticari faliyeti etkileme açısından planlama aşamasında farklılık göstermektedir.
 
İşletmenizin ticari faliyetinin aksamaması için yapılacak olan yerinde halı yıkama ve diğer temizlik hizmetinin sizin belirleyeceğiniz zamanlarda gerçekleşmesi öncelikli amaçlarımızdan biridir. Mesai bitimi, hafta sonu gibi faliyetin doğal olarak ara verdiği zamanlarda halı yıkama ve temizlik ekibimiz iş proğramını gerçekleştirerek ticari faliyetiniz le ilgili zaman kaybını minum seviyelere hatta sıfıra indirmektedir.
 

Antalya Konyaaltı Toros Halı Yıkama

  • Fabrika ortamında halı yıkama

Konu metninin başlığından da anlaşılacağı üzere Antalya merkez ilçeler başta olmak üzere tüm çevre semtlere halı yıkama hizmeti verilmektedir. Antalya Halı Yıkama şirketimiz 15 yıllık deneyimiyle fabrika ortamında son teknoloji halı yıkama makinası ve deneyimli personeliyle sağlıklı bir ortamda halılarınızı büyük bir titizlikle  yıkamaktadır.
 
Kısaca belirtmek isteriz ki;  bir insanın günlük saçlarının dökülmesi gibi tekstil ürünleride zamanla meydana gelfikleri maddelerden parça bırakmaya başlar, diğer bir deyişle dökülme yapar. Koltuk, Halı gibi yogun dokuma barındıran malzemeler doğru ilaç ve temizlik ekipmanlarıyla temizlenmelidir. Halı, koltuk, battaniye gibi tekstil ürünlerinin bıraktuğı gözle görülmeyen parçalar en az üzerlerinde biriken  pislikler kadar insan sağlığını kötü etkilemekte. 
 
Konyaaltı Toros Halı YıkamaKonyaaltı Toros Halı Yıkama
 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.