WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Şirketleri 

Antalya Muratpaşa halı yıkama şirketleri kulvarında hizmet veren firmamız Berat Halı Yıkama ve Temizlik kuruluşundan bu güne Antalya Muratpaşa İlçesine hizmet vermekte.  koltuk temizleme, halı yıkama taleplerinize anında cevap veren servis ağımız, Antalya Halı Yıkama Fabrikamız ve ustalık sertifikasına sahip personellerimiz 15. yılımızda ilk günkü heycan ve titizlikle sizlere hizmet vermekte.
 
Muratpaşa Temizlik Firmaları arasında seçkin bir firma olma özelliğini kazandırdığı için Muratpaşa ve bizi tercih eden tüm Antalya sakinlerine teşekkür ederiz.
 
Haftanın 7 günü sabah 08:00 akşam 21:00 arası Antalya halı yıkama ve temizlik iletişim numaralarımızı arayarak bize ulaşa bilirsiniz.
Halı Yıkama Telefon Numarası: 02423510202
Halı Yıkama Telefon Numarası: 05446341234
Temizlik Hizmetleri Telefon Numarası: 02423259948
Temizlik Hizmetleri Telefon Numarası: 05436451234
 
 

Muratpaşa Temizlik Şirketleri Hizmetlerimiz

Muratpaşa temizlik şirketleri adı altında vermiş olduğumuz; halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, ev temizliği, işyeri temizliği, ofis temizliği gibi tüm Muratpaşa temizlik hizmetlerimiz aşşağıda liste olarak verilmiştir.

 • Muratpaşa Halı Yıkama
 • Muratpaşa Koltuk Yıkama
 • Muratpaşa Perde Yıkama
 • Muratpaşa Yorgan Yıkama
 • Muratpaşa Battaniye Yıkama
 • Muratpaşa Yatak Yıkama

Perde Yıkama Çeşitleri: Stor Perde, Zebra Perde, Tül Perde, Fon Perde ve tüm perde çeşitleriniz.

Halı Yıkama Çeşitleri: Makina Halısı, Yün Halı, Hereke, Terbiz, Milas, Çin, İpek, Nepal, Kaymaz Taban, Jel Taban, Kilim ve tüm halı çeşitleriniz.

Antalya Muratpaşa hizmet bölgemizin tüm sınırları dahilinde aklınıza gelebilecek tüm mekan temizliklerine ilişkin detaylı bilgi alak için, iletişim numaralarıızdan bize ulaşailir veya teklif formu gönderebilirsiniz. 
 
Muratpaşa Halı YıkamaDaire temizliği, Apartman temizliği, Dış cephe cam temizliği, Ofis temizliği, Tadilat temizliği başlıca temizlik hizmetlerimizden olup ayrıca Koltuk temizliği, Sandalye, Baza, Yatak Oturma gurubu ve tüm perde çesitleri temizliği ve buna benzer diğer yıkama ve temizlik hizmetlerimiz için dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.. Tüm hizmetlerimizde servis ücretsiz olup, temizlik zaman çizelgesini ve adrese teslim yıkamaya konu olan ürünlerinizin teslim zamanı sizin belirleyeceğiniz tarih ve saattlerde ğerçekleştirilir..

 Muratpaşa Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Antalya Halı Yıkama hizmetlerimiz kapsamında Antalya geneli verdiğimiz hizmetlerimizden bazıları aşşağıda listelenmiştir. Halı yıkama ve diğer hizmetlerimize ilişkin detaylı bilgiyi almak için bizi araya bilirsiniz. Tüm hizmetlerimi görmek için tıklaya bilirsiniz.

 • Antalya Muratpaşa Halı Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Yerinde Halı Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Koltuk Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Stor Perde Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Perde Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Zebra Perde Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Araç Koltuk Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Yatak Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Kanepe Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Baza Yıkama
 • Antalya Muratpaşa Overlok Hizmetleri

Muratapaşa Koltuk Yıkama

Antalya Muratpaşa koltuk yıkama hizmetimiz haftanın 7 günü ev ve işyerlerine verilmektedir. Son sistem buharlı koltuk yıkama makinası ve sertifika sahibi koltuk yıkama personelimiz dilediğiniz zaman yerinde koltuk yıkama talebinize cevap vermek için hazır beklemektedir.

Koltuk yıkama hizmeti yerinde verildiği için temizlik planlaması ev ve işyeri sahiplerinin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Hafta sonu veya tatil günleri taleplerine cevap vermekteyiz.

Muratpaşa Halı Yıkama Fiyatları

Antalya Muratpaşa halı yıkama fiyatları halı türlerine göre belirlenmektedir. Yerinde yıkama hizmeti olan yer döşeme halısı ve duvar döşeme halısı fiyatları keşif snrası belirlenmektedir. Diğer bir deyişle yerinde halı yıkama hizmeti yerinde kontrol edilerek fiyatlandırılır.

2021 Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Fiyat Listesi

Makine Halısı 8,00 TL/m²
Yün Makine Halısı 10,00 TL/m²
Shaggy Halı 10,00 TL/m²
Patchwork Halı 15,00 TL/m²
Milas Halı 15,00 TL/m²
Döşeme Altı Halı 20,00 TL/m²
Hereke Halı 20,00 TL/m²
Peluş Halı 15,00 TL/m²
Nepal Halı 15,00 TL/m²
Empera Halı 15,00 TL/m²
Bambu Halı 15,00 TL/m²
Çin Halı 35,00 TL/m²
Kaymaz Taban Halı 6,00 TL/m²
Yerinde Halı Yıkama 6,00 TL/m²
Digital Baskılı Halı 15,00 TL/m²
 

Muratpaşa Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya Muratpaşa koltuk yıkama fiyatları günceldir. Koltuk yıkama fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız veya tüm hizmetler, tüm bölgeler, gösteren hizmet bölge detay tablosunu inceleye bilirsiniz.

Arayın Temizliğin Keyfini Yaşayın...Muratpaşa Halı Koltuk Yıkama Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.