WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Avm Temizliği | 0242 325 99 48 | Antalya Temizlik Firmaları

Antalya Avm Temizliği | 0242 325 99 48 | Antalya Temizlik Firmaları

Antalya AVM Temizliğ

Antalya AVM Temizliği geçmişte mağazalarda yapılan alışverişler şimdilerde AVM’lerde daha rahat bir şekilde yapılıyor. Tüm mağazaların aynı yerlerde bulunması insanlara daha kolay geliyor ve alışveriş işlerini AVM’ler aracılığı ile yapabiliyorlar.

İnsanlara bu denli cazip gelen bir durum söz konusu iken ise alışveriş merkezlerinin kalabalık olması kaçınılmaz bir durum haline geliyor. Tüm insanlar hafta sonu her günü her saati alışveriş yapmaya ayırıyorlar ve ihtiyacı olan tüm eksiklerini de AVM’lerin pislenmesi ve kirlenmesi yüzünden temizlik kaçınılmaz bir hal alıyor.

Berat Temizlik AVM temizliği hizmetini sizlere kusursuz bir temizlik anlayışı ile sunuyor. Her ne büyüklükte olursa olsun kesinlikle bakmadan keşif yapmadan fiyatlandırma yapmamaktayız en kaliteli hizmeti sizlere vermeye hazır olan firmamız Berat Temizlik ile temizlik derdinize güler yüzlü ve uzman personellerimizle son veriyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.