WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Lara Halı Yıkama

Antalya Lara Halı Yıkama

Antalya Lara Halı Yıkama ve Lara yerinde halı yıkama hizmetlerimiz lara'nın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Profesyonel kadro, ileri teknoloji makina ve kaliteli yıkama deterjanları ile Antalya lara halı yıkama firmaları öncüsü şirketimiz sizden gelecek aramaları beklemektedir.

Antalya Lara Halı Yıkama

Antalya Lara Halı Yıkama Antalya Lara Halı Yıkama ve Temizlik Şirketleri olarak bugüne kadar,  geldiğimiz noktada bizim emeğimiz sizin ise bize olan güveniniz,  sayesinde sizlere halı yıkama hizmetini  sunmaktayız.

Halı Yıkama işi asla ertelenmez. Bu yüzden kirlenmekten korkmayınız. Siz rahatça kirlenmeniz için biz Berat Halı yıkama olarak işimizde son teknoloji otamatik halı yıkama makinalarıyla sizlere lara'da halı yıkama hizmetini sunmaktayız.

Lara Halı yıkama konusunda garantili ve sigortalı halı yıkma işini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Bizimle çalışan personeller hepsi halı yıkama ustalık belgesine sahiplerdir.Halı Yıkama Lara Firmaları arasında güvenle  çalışa bileceğiniz bir halı yıkama şirketi'yiz.

Halı Yıkama Şirketi Lara covid-19 hastalığı üzerinde  kullanmış olduğu Antalya lara halı yıkama ilaçlarının hepsini en  iyi birşekilde analiz yaptırarak içerisinde asla kimyasal içermeyen tamamiyle naturel şampuanlar kullanarak siz müşterilerimizin halı yıkama işlerinizi sağlıklı ve hijyen içeren ortamlarda yıkamaktayız. Lara halı yıkama firmaları arasında ençok arananlar arasında olma sebebimiz sizsiniz.Sizden gelen tavsiye ve öneriler sayesine biz dahada güçlüyüz bizi tavsiye ederek ençok arananlar arasında tutuyrsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.