WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Temizlik Şirketi

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya Temizlik Şirketi-Ev Temizliği

Antalya temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamızın, ev temizliği konusunda yapabildiği pratik çözümleri anlatacağız. Antalya temizlik hizmetleri konusunda bilgi verirken aynı zamanda Antalya Berat Temizlik olarak, ev temizliği nasıl yapılır sorusuna da çok detaylı olmasa da, biraz olsun fikir sahibi olacağınız kadar cevap vermeye çalışacağız.

Ev Temizligi

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya temizlik şirketi olarak yıllardır verdiğimiz temizlik hizmetlerimizin geldiği müşteri hacmi bizleri kendi sektörümüzde marka olma başarısına taşıdı. Antalya’da ve civar semtlerde reklama ihtiyaç duymadan temizlik hizmeti veren ekibimiz, daimi müşteri hacmini her geçen gün yenisini eklemek suretiyle büyüterek, mutlu müşteri, mutlu firma misyonunu gerçekleştirmiştir.

Antalya temizlik firması olarak bu işe başlarken temizlik konusunda içerik olarak ayrı kulvarlara ayrılan tüm kategorileri Antalya Temizlik Hizmeti olarak tek bir hizmet tanımında birleştirerek uygulamayı hedefledik.

Bugün geldiğimiz noktada şunu gururla söyleyebilir; evinizin, ofisinizin, iş yerinizin kısacası tüm özel ve ticari alanların kendisiyle beraber içinde bulunan tüm donanımları temizleyebiliyoruz. Yanlış okumadınız, bu noktaya gelmek için verdiğimiz çabalar ve sizlerin talepleri bizleri tam donanımlı bir temizlik şirketi yaptı.

Kendimizi daha iyi ifade etmek adına örnek verecek olursak: Evinizin veya ofisinizin çok katlı olduğunu düşünün, halılarınızı koltuklarınızı yıkatmak istiyorsunuz, bunlarla beraber perdelerde yıkansa ve birde üstüne balkon dâhil tüm evi temizletsem diyorsunuz, Bizde size rahatlıkla şunu diyebiliriz; İsterseniz; yatak, baza, yorgan, battaniye yastık, sandalye ve tüm malzemelerinizi senkronize olarak yıkayalım. Evinizin iç mekân temizliği, dış mekân temizliği ve dış cephe temizliğini yapıldıktan sonra tüm malzemelerinizi yerlerine koyalım ve yeni bir eve yerleşmişçesine size memnuniyeti yaşatalım.

 

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev temizliği, günümüzde kadın ağırlıklı olsa da, erkek, kadın demeden hepimizin ortak sorunu haline geldi. İnsanlığın ve yaşam tarzı kavramının geldiği bu noktada ev temizliği herkesin farkına vardığı ağır, zahmetli, devamlılık ve zaman isteyen bir ihtiyaç olmakla beraber hayatımızın büyük bir bölümünü işgal etti desek abartmış olmayız her halde?

Konu boş ev temizliği olsa bir şekilde halledersiniz. Fakat eşyalı ev temizliği denilince işin rengi değişiyor. Öncelikle zemindeki dağılması muhtemel pislikleri temizleyin. Yatak odası varsa çocuk odası, salon, mutfak, koridor, wc ve en son banyoyu temizleyin, Sıralamaya uymaya mutlaka özen gösterin.

Detay vermeye kalksak inanın yazmamız saatler sürer, günlük ev temizliği kalabalık ailelerde evin büyüklüğüne çocukların yaşına, eşya yoğunluğuna ve daha bir çok kritere göre bir anda bayram temizliğine dönebiliyor. Bir de çalışan bir kadınsanız omuzlarınızdaki yükü tarif etmek çok zor olur.

Alması zorunlu hale gelen profesyonel ev temizliği konusunda dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temizlik zamanınızı alıyorsa temizliğinizi almaktan mutluluk duyarız. Ev temizliğimizin yanı sıra vermiş olduğumuz bazı destek hizmetlerinden bahsedecek olursak ne kadar çözüm odaklı çalıştığımızı daha iyi anlatabiliriz.

Sadece ev temizliği yapmıyoruz. Dilerseniz ev temizliği bayan veya erkek gündelik temizlikçi personel desteği verebiliriz.

Günlük hizmet veren, ev temizliği yapan bayanlar kadromuz ev cam temizliği gibi tüm gündelik temizlik işlerinize yardımcı olurken size kalan zamanda istediğiniz gibi günlük hayatınızın gereklerini yerine getirebilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları

Yıkama hizmetlerine nazaran ev temizliği fiyatları sabit bir tarifeye bağlanan bir konu olmakta her zaman sorun yaşamıştır. Çok az durumlarda belli şartlarda her ne kadar ev temizlik fiyatı sabitlenebilse de genellikle keşfe dayalı fiyatlandırılır.

Aramalarda internet ortamında kullanıcıların sorduğu 3 1 ev temizliği ne kadar yani 3+1 daire temizliği fiyatı ne kadar sorusuyla ile karşılaşırsınız. Bu meşhur soruya arama sonuçlarında firmaların bazı şartları sayarak fiyat verdiğini görebilirsiniz.

Ev Temizliği Sıkça Sorulan Sorular

 

120 tl ev temizliği
boş ev temizliği fiyatları
boş ev temizliği için gerekli malzemeler
detaylı ev temizliği
detaylı ev temizliği nasıl yapılır kadınlar kulübü
dikmen ev temizliği
düzenli ev temizliği nasıl olur
elazığ ev temizliği
en kolay ev temizliği nasıl yapılır
en pratik ev temizliği
ev ofis temizliği
ev temizliği fiyat al
ev temizliği fiyatları 2018
ev temizliği günlük
ev temizliği için bayan arayanlar
ev temizliği için buhar makinesi
ev temizliği için gerekli malzemeler
ev temizliği için gerekli malzemeler nelerdir
ev temizliği ilanları
ev temizliği kampanya
ev temizliği kolay nasıl yapılır
ev temizliği nasıl yapılır nereden başlanır
ev temizliği nasıl yapılır yorumlar
ev temizliği pratik
ev temizliği pratik öneriler
ev temizliği püf noktaları
ev temizliği teklifi
ev temizliği tüyoları
ev temizliği videoları
ev temizliği yapan firmalar
ev temizliği yapan kadın
ev ve ofis temizliği
genel ev temizliği nasıl yapılır
günlük ev temizliği fiyatları
günlük ev temizliği nasıl yapılır izle
günlük ev temizliği ne kadar
güvenilir ev temizliği
haftalık ev temizliği nasıl yapılır
hızlı ev temizliği
hızlı ve pratik ev temizliği
ilaçlama sonrası ev temizliği
inşaat sonrası ev temizliği
inşaat sonrası ev temizliği ne kadar
kolay ev temizliği nasıl olur
kullanılmış ev temizliği
lara ev temizliği
pratik ev temizliği
pratik ev temizliği nasıl yapılır
rüyada ev temizliği yaptığını görmek
tadilat sonrası ev temizliği
taşınmadan önce ev temizliği
temizlik firması ev temizliği
temizlik şirketi ev temizliği fiyatları
uyuz hastalığında ev temizliği nasıl yapılır
uyuzda ev temizliği
yarım gün ev temizliği
yarım gün ev temizliği fiyatları
yazlık ev temizliği
yeni ev cam temizliği nasıl yapılır
yeni ev temizliği
yeni ev temizliği fiyatları
yeni sıfır ev temizliği için gerekli malzemeler

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.