WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Muratpaşa Yenigün Halı Yıkama

Muratpaşa Yenigün Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Yenigün Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Yenigün Mahallesi Halı Yıkama hizmetlerimiz büyük bir titizlikle her geçen gün artarak devam etmekte. Yenigün Halı Yıkama hizmetlerimizden ve diğer Muratpaşa Yenigün Temizlik Hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızda bulunan numaralardan biz ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Muratpaşa Halı Yıkama hizmetlerimizin en uzun soluklu etabını oluşturan yenigün mahallesi 15. yılımızda da Antalya Halı Yıkama Piyasamızın önemle üzerine çalıştığımız hizmet bölgemiz özelliğini krumakta. 


Antalya Muratpaşa Yenigün Yerinde Halı Yıkama

  • Ticari olmayan alanlar: (Ev, Daire, Villa, Dubleks, gibi..)

Antalya merkez ilçeler başta olmak üzere (Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Hurma, Lara...) tüm çevre semtlere ücretsiz servis ve halı yıkama hizmetimizin yanı sıra, yıkama amaçlı taşınması mümkün olmayan; halı, oturma gurubu, kanepe, baza, yatak gibi ev ekipmanlarının keşfini yapmaktayız. Keşif sonrası Yerinde halı yıkama koltuk yıkama, kanepe yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz için size en uygun olan zamanda gerçekleştirmek üzere temizlik proğramı olurturmaktayız.
 
  • Ticari alanlar: (İş yeri, Ofis, Pansiyon, Yurt, Cami, Dersane, Kuran Kursu,Mağaza, Banka, Kreş, Anaokulu, gibi..)

Ticari alanlarda yerinde halı yıkama hizmetimiz yukarda açıkladığımız ticari olmayanlar gibi yerinde keşif yaparak planmaktadır. Ticari alanlarda yapılan yerinde halı yıkma temizlik ve diğer temizlik hizmetleri ticari faliyeti etkileme açısından planlama aşamasında farklılık göstermektedir.
 
İşletmenizin ticari faliyetinin aksamaması için yapılacak olan yerinde halı yıkama ve diğer temizlik hizmetinin sizin belirleyeceğiniz zamanlarda gerçekleşmesi öncelikli amaçlarımızdan biridir. Mesai bitimi, hafta sonu gibi faliyetin doğal olarak ara verdiği zamanlarda halı yıkama ve temizlik ekibimiz iş proğramını gerçekleştirerek ticari faliyetiniz le ilgili zaman kaybını minum seviyelere hatta sıfıra indirmektedir.
 

Antalya Muratpaşa Yenigün Halı Yıkama

  • Fabrika ortamında halı yıkama

Konu metninin başlığından da anlaşılacağı üzere Antalya merkez ilçeler başta olmak üzere tüm çevre semtlere halı yıkama hizmeti verilmektedir. Antalya Halı Yıkama şirketimiz 15 yıllık deneyimiyle fabrika ortamında son teknoloji halı yıkama makinası ve deneyimli personeliyle sağlıklı bir ortamda halılarınızı büyük bir titizlikle  yıkamaktadır.
 
Kısaca belirtmek isteriz ki;  bir insanın günlük saçlarının dökülmesi gibi tekstil ürünleride zamanla meydana gelfikleri maddelerden parça bırakmaya başlar, diğer bir deyişle dökülme yapar. Koltuk, Halı gibi yogun dokuma barındıran malzemeler doğru ilaç ve temizlik ekipmanlarıyla temizlenmelidir. Halı, koltuk, battaniye gibi tekstil ürünlerinin bıraktuğı gözle görülmeyen parçalar en az üzerlerinde biriken  pislikler kadar insan sağlığını kötü etkilemekte. 
 
Muratpaşa Yenigün Halı YıkamaMuratpaşa Yenigün Halı Yıkama
 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.