WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Perde-Temizligi-242-351-02-02-Zebra-Stor-Antalya

Perde-Temizligi-242-351-02-02-Zebra-Stor-Antalya

Antalya perde temizliği hizmetimiz  ve detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Stor perde temizliği, zebra perde temizliği ve tül perde temizliği başta olmak üzere tüm ev donanım temizliği yapılmaktadır.

  1. antalya yerinde stor perde yıkama
  2. antalya stor perde temizliği - antalya stor perde yıkama
  3. antalya zebra temizliği - antalya zebra perde yıkama
  4. antalya tül perde temizliği - antalya tül perde yıkama

Zebra Perde Yıkama

Antalya Zebra Perde Temizliğinde, en kaliteli hizmet en iyi fiyat politikasıyla sizlere 15 yıllık tecrübemizle Antalya zebra perde Yıkama hizmetinde kusursuz  teslimat ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanı ile perde temizleme işlerinizi yapıyoruz.

Perde temizliği itinalı bir işçilik istemesi yanı sıra bilgi ve uzmanlık istemektedir. Zebra perde temizliği çok hassas bir temizlik işi içermektedir. Zebra perde temizliği sırasında kullanılacak şampuanlar kesinlikle naturel olmak zorundadır. Akibetinde başka bir kimyasal yada market temizlik ürünleriyle temizlenmesi doğrultusunda zebra perdenin kumaşı kesinlikle zarar görür.

Zebra Perde Temizliği yapan  halı yıkama veya halı temizleme şirketleri içerisinde hangi temizlik firmasıyla çalışırsanız çalışın kesinlikle garantili zebra perde temizliği yaptıklarından emin olunuz. Ucuza yıkatacağınızı düşünerek evinizdeki zebra perde'den olmayınız.!!!

Antalya Zebra Perde Temizliği konusunda 15 yılımızı tavsiyelerle tamamladığımızı belirtmek isterim.15 yıldır sizlere güvenli ve kaliteli perde temizlikleri sunmaktayız. Zebra perde temizliği işinde ençok tavsiye edilen firmalar arasındayız. Antalya kusursuz perde yıkama konusunda Antalya'da  perde yıkama ve temizleme işi yapan tecrübeli en iyiler arasında olduğunu belirtiriz.

 

Antalya Zebra Perde Yıkama Fiyatları

2022 perde yıkama fiyatlarımız sayfamızda mevcut olup zebra perde ve tüm temizlik fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Zebra Perde Yıkama Fiyatlarımız adet başı 50TL ile 60 TL arasında değişmekdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam gün temizlik nedir?

Gündelik temizlikçi

Firmamız bünyesinde hizmet veren bir çalışanımız sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

 

antalya ev temizliği

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Cam Temizliği

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

 

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya temizlik şirketleri olarak, Ev, iş yeri, plaza, bina gibi çok katlı yüksek binaların dış cephe temizligi ve iç mekan temizliği yapılır. Antalya temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği ve iç mekana ait tüm eşyaları temizleyen aynı zamanda iç mekan ve dış mekan temizliği yapan sayılı firmalardanız..

antalya halı yıkama ve antalya koltuk yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz.